Home » آموزش » آموزش کار با برنامهای گوشی » افزودن فیلتر به فیلم ها و عکس ها در واتس آپ
آبتین وب

افزودن فیلتر به فیلم ها و عکس ها در واتس آپ

واتس آپ

وارد دوربین شوید و عکسی بگیرید یا در گالری، تصاویر، فیلم ها یا گیف‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. تنها می‌توانید بر روی گیف‌هایی فیلتر بگذارید که توسط tensor قدرت گرفته‌اند یا به هرترتیبی، واتس‌آپ از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

پس از آن که مدیای مورد نظر خود را انتخاب کردید، بر روی Share بزنید و واتس‌اپ را انتخاب کنید. حالا در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود امکان ویرایش مدیای مورد نظر وجود دارد. تفاوتی نمی‌کند که فایل شما فیلم یا عکس یا گیف است، فیلترهای موجود در حال حاضر برای ‌آن‌ها یکسان می‌باشد. در صورتی که فیلمی را برای ویرایش انتخاب کرده باشید، می‌توانید در همانجا، آن را به گیف تبدیل کنید. حال در همین صفحه، دست خود را بر روی صفحه بالا بکشید تا فیلترهای موجود برای شما به نمایش دربیاید.

whatsapp-filters

شما می‌توانید فیلترهای متنوعی را اعمال کنید، گرچه انتخاب‌های زیادی نخواهید داشت و معلوم نیست که آیا واتس‌آپ در ورژن‌های جدیدتر خود این امکانات را گسترش می‌دهد یا خیر. پس از اعمال فیلترهای مورد نظر، بر روی Send بزنید تا تصویر مربوطه ارسال شود. زمانی که چند عکس را به شکل همزمان ارسال کنید، آن‌ها همگی در یک پیام ظاهر خواهند شد. البته اگر آن‌ها را در مدیاهای به اشتراک‌گذاشته‌شده مرور کنید، به شکل جدا به نمایش درخواهند آمد

 

 

 

About علی ملاح

با سلام علی ملاح هستم دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری از استان بوشهر

موارد جالب

بوشهر زبان

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بوشهر زبان

اپلیکیشن حرفه ای آموزش  زبان انگلیسی بوشهر زبان. کاری جدید وبسایت بوشهرگل نرم افزار حرفه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *